DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

ar įmanoma pamatyti kokią eglutę gausiu po užsakymo?

Taip. Pildant užsakymą laukelyje “Pastabos” parašykite, kad norėtumėte gauti eglutės foto. Su Jumis susisieks medelyno darbuotojas ir parinksęs eglutę persiųs Jums nuotraukas. Jūsų išsirinkta eglutė bus supakuota ir atvešta Jums į namus sutartu laiku.

Ar galiu užsisakyti eglutę, jeigu gyvenu ne vilniuje?

Ne. Dėja šiuo metu eglučių tiekimas vykdomas tik Vilniaus mieste. Jeigu norite įsigyti mūsų eglutes, Jūs galite atvykti į fizinę parduotuvę Vilniuje. Mus rasite adresu – Priegliaus g 1. Prie PC Pupa.

Ar eglutė yra grąžinama?

Taip. Eglutę galite grąžinti pristatymo metu. Todėl atidžiai apžiūrėkite eglutę ir jeigu norite grąžinti apie tai pasakykite darbuotojui, kuris atvežė eglutę. Pinigai bus grąžinti už eglutę. Pristatymo mokęstis nebus grąžintas.

Ar eglutės vazonėliuose yra sodinamos ir gali prigyti?

Taip. Sidabrinės eglutės (Dygioji eglė (Picea pungens)) nuo 30-150cm gali būti pasodintos pavasarį ar po švenčių. Eglutės medelyne yra kasamos 10mėn ir nuo tos dienos laukia kalėdinio laikotarpio vazonėliuose. Didesnės eglutės (nuo 80cm) yra kasamos specialios technikos pagalba, todėl jų šaknys minamaliai nukenčia. Šaknynas yra apdirbamas supakuojant į spec. medžiagą. Ji padeda išlaikyti maksimaliai daug šaknų, kas užtikrina aukštą prigijimo procentą. Prigijimas šioms eglutėms yra maždaug 70pocentų. Tai reiškia, kad iš dešimties neprigyti gali tik trys.

Kokią eglutę rinktis, kad katinas nenuverstų?

Dažniausiai mūsų klientai renkasi Sidabrines eglutes (Dygioji eglė (Picea pungens)). Jos turi ilgą ir aštrų spyglį, todėl nepatinka augintiniams. 

Kokia eglutė mažiausiai byra?

Mažiausiai byra – Kaukazinis Kėnis (Abies Nordmanniana). Kėnio spygliai yra linkę išdžiūti ant šakos. Pradeda kėniai byrėti, kai patalpoje išbūna 2 savaites ir daugiau. Taip pat jeigu norite, kad namuose būtų mažiau spyglių, tuomet stenkitės eglutę į patalpą atsinešti kuo galima vėliau. 

Mūsų klientų atsiliepimai:

Rolandas Kakta@Rolandas Kakta
Read More
Best Christmas trees in Vilnius!
Jolanta Valeiša@Jolanta Valeiša
Read More
Puikios eglutės, dvi jau puikiai prigijusios ir tikimės, kad trečioji šiais metais prigis 🙂 maloni pardaveja! 🙂 Įkandamos kainos! Visada sugrįšime! Labai rekomenduojame! 🎄🙂`1`
Lina Šukytė@Lina Šukytė
Read More
Niekada nenuvilia, tik pradžiugina 💚