Geri įrankiai sodui ir daržui

Ieškok ir rask daugiau sau tinkančių augalų, sek mus instagram

Pakalbėkim apie darbus sode ir sklype. Reikia ravėti, genėti, lieti ir staiga tu supranti, kad dirbi, o ne ilsiesi. Aš ilsėtis mėgstu labiau, todėl sugalvojau šiandien papasakoti apie įrankius, kurie lengvina mano kasdienybę. Gal ir Jums jie padės mažiau dirbti!

„Pradėkim nuo laistymo, nes be vandens neišgyvens nei vienas mano augaliukas, todėl manau jis svarbiausias mano pagalbininkas”

Per tiek darbo metų su augalais išbandžiau įvairius pistoletus, antgalius ir tt. Bet be šio gražuolio neįsivaizduoju savo laistymo. Reguliuojasi srovė, stiprumas ir tt. Labai gerai palaisto augalus. Kai suges pirksiu tokį patį, o tai tikrai daug ką pasako apie įrankį! Tai – daugiafunkcinis laistymo purkštuvas Premium su teleskopiniu kotu.

Paliksiu nuorodą į prekę – https://www.kaercher.com/lt/home-garden/laistymo-sistemos/antgaliai-ir-plovimo-antgaliai/daugiafunkcis-laistymo-purkstuvas-premium-su-teleskopiniu-kotu-26451370.html

Sekantis mano pagalbininkas yra japoniškas, kaldinto metalo sekatorius. Buvo mano gimtadienio dovana, todėl labai brangus visom prasmėm ir kaina irgi 🙂 Bet vertas kiekvieno cento. Kitus sekatorius jau seniai sulaužiau arba išmečiau, nes atbuko, o šitas nei karto negaląstas. Kerpa kaip naujas! Be to labai tinka mano nedidelei rankai. Tai – japoniškas sekatorius.

Paliksiu nuorodą į prekę – http://www.staliausirankiai.lt/index.php?page=profesionals-sekatoriai

Na ir paskutinis mano įsigytas įrankis yra kauptukas. Aš kažkaip nemėgstu ravėjimo (nemėgstu šveliai pasakyta). Su šia rankyte viskas daug paprasčiau. Ji išpeša net pačias smulkiausias ir aišku bjauriausias piktžoles. Pirkau neseniai, bet jau susidraugavom neišskiriamai. Ši letenėlė (tokį vardą jai daviau) verta vietos lentynoje. Tai – combisystem ravėtuvas/ penkianagis.

Paliksiu nuorodą į prekę – https://www.gardena.com/lt/gaminiai/dirva-zeme/combisystem/combisystem-ravetuvas-penkianagis/967094101/

Sekantis mano sąraše yra geras kastuvėlis, tačiau jo dar neturėjau progos išsirinkti, bet labai dau gero girdėjau apie Gardena, todėl pradėsiu nuo jos ir aišku, kai išsirinksiu praplėsiu šį pasakojimą 🙂

Šiam kartui tiek. Gerų pirkinių ir tingių vakarų ilsintis savo sklype!