MEDŽIŲ IR KRŪMŲ VEISIMO, VEJŲ IR GĖLYNŲ ĮRENGIMO TAISYKLĖS

Ieškok ir rask daugiau sau tinkančių augalų, sek mus instagram

Gera žinia, turime atsinaujinusias medžių ir krūmų veisimo vejų ir gėlynų įrengimo taisykles! Naujausia redakcija pasiekė mus 2019 m. balandžio 24 d. Naujausiose taisyklėse labai aiškiai nurodyti atstumai, kurių reikia dabar laikytis, norint pasisodinti krūmų ar medžių. 

„Man skaityti tekstą visuomet nuobodu, todėl supaišiau Jums schemą, kad būtų aišku ką ir kaip sodinti galime pagal šias taisykles”

Taisyklės nuolat keičiasi, todėl visuomet verta pasitikrinti ar šiuo metu nėra naujo pataisymo! Na, o dabar pasižiūrėkite, ką mums leidžia šios taisyklės! 🙂

Atsiminkite, kad Jūsų sklypo Š. pusė visuomet yra labiau ribojama, todėl čia gyvatvorė atitraukta per 1m nuo kaimyninio sklypo gali būti neaukštesnė nei 1,30m. Taip pat šiaurinėje sklypo pusėje medžiai ir krūmai užaugantys aukščiau nei 3m turi būti sodinami ne arčiau nei 5m nuo kaimyninio sklypo ribos. 

Tikiuosi ši informacija Jums padės geriau suplanuoti sodinimus. Padės palikti užtektinai vietos naujiems augalams ir toliau draugauti su kaimynais!